Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Medvjedi' nakon raspucavanja slomili najlošiju momčad lige

Go down

'Medvjedi' nakon raspucavanja slomili najlošiju momčad lige Empty 'Medvjedi' nakon raspucavanja slomili najlošiju momčad lige

Postaj by Admin pet stu 01, 2013 11:14 pm

Hokejaši Medveščaka drugu utakmicu zaredimo prokockali su 2-0 pa su do pobjede morali doći nakon kaznenih udaraca. Metalurg iz Novokuznjecka je pao sa 4-3

'Medvjedi' nakon raspucavanja slomili najlošiju momčad lige Medvje10
U Ledenu je stigao Metalurg iz Novokuznjecka, momčad sa samo četiri pobjede i 16 bodova nakon 22 kola, odnosno najlošija momčad u KHL-u.

Trebali su biti lak plijen za hokejaše Medveščaka, koji su uspjeli slomiti goste tek nakon raspucavanja  4-3 ostvarivši tako treću uzastopnu pobjedu te drugu nakon kaznenih udaraca.

Kao i protiv Admirala, i večeras ostaje žal za propuštena sva tri boda jer Medveščak je ponovo prokockao prednost od 2-0. Cheechoo je zabio za vodstvo u 14. minuti, a na 2-0 povisio je Ellison u 31. minuti.

Dogodio se deja vu s prošle utakmice te su 'medvjedi' pretrpjeli još jedan 'blitzkrieg' primivši dva gola u nešto više od minute. Za 2-2 izjednačenje zabili su Galimov i Žafjarov sredinom druge trećine.

Domaćini su ponovo vratili vodstvo povevši preko Katica u 45. minuti, no Žafjarov je svojim drugim golom dvije minute kasnije zabio za 3-3. Nakon što u produžetku nije bilo golova, krenulo se u raspucavanju u kojem se Medveščak ponovo pokazao boljim.

Prošlu utakmicu junak je bio golman Brust, a ovaj put dva boda donio je Dekanich obranivši sva tri kaznena udarca Metalurgu, dok je za 'medvjede' zabio Vesce.

Sad slijedi trotjedna pauza zbog reprezentativnih obveza nakon čega kreće nova ruska turneja.