kupski val
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Raspored utakmica županijskih nogomenih liga

Go down

Raspored utakmica županijskih nogomenih liga Empty Raspored utakmica županijskih nogomenih liga

Postaj by Admin ned ruj 15, 2013 2:58 pm

Raspored utakmica županijskih nogomenih liga OliverIMG_5016

U četvrtom kolu Prve županijske nogometne lige, danas od 16 sati i 30 minuta sastaju se: “Korana” – “Dobra” Sveti Petar, “Draganić” – “Duga Resa 1929″, “Vojnić 95″ – “Ilovac”, “Zrinski Ozalj” – “Vatrogasac”, “Ogulin” – “Slunj” i “Croatia 78″ – “Mostanje Auto lim lak”. “Vrlovka” je slobodna u četvrtom kolu. Isto tako, od 16 sati i 30 minuta igraju se utakmice trećeg kola Druge županijske nogometne lige, a sastaju se: “Krnjak” – “Josipdol”, “Frankopan” – “Petrova gora”, “Cetingrad” – “Kupa”, “Mrežnica” – “Mladost” Zagorje Ogulinsko i “Oštarije” – “Mladost” Rečica. Momčad “Dobre” iz Novigrada slobodna je u trećem kolu.

[Vrh] Go down

Raspored utakmica županijskih nogomenih liga Empty Re: Raspored utakmica županijskih nogomenih liga

Postaj by Admin pet ruj 20, 2013 9:57 pm

Raspored utakmica županijskih nogomenih liga Vedran10

U nedjelju se igraju utakmice petog kola Prve županijske nogometne lige i četvrtog kola Druge županijske nogometne lige Nogometnog saveza Karlovačke županije. U petom kolu Prve županijske nogometne lige od 10 sati sastaju se “Ilovac” – “Zrinski Ozalj”, a od 16 sati i 30 minuta “Slunj” – “Croatia 78″, “Vatrogasac” – “Ogulin”, “Duga Resa 1929″ – “Vojnić 95″, “Dobra” Sveti Petar – “Draganić” i “Vrlovka” – “Korana”. Momčad “Mostanja Auto lim laka” slobodna je u petom kolu. U nedjelju od 16 sati i 30 minuta igraju se susreti četvrtog kola Druge županijske nogometne lige, a sastaju se: “Mladost” Zagorje Ogulinsko – “Oštarije”, “Kupa” – “Mrežnica”, “Petrova gora” – “Cetingrad”, “Josipdol” – “Frankopan” i “Dobra” Novigrad – “Krnjak”. Momčad “Mladosti” iz Rečice slobodna je u četvrtom kolu.
Kadeti i juniori Nogometnog kluba “Karlovac 1919″ dočekuju u nedjelju na Stadionu “Branko Čavlović Čavlek” u šestom kolu Druge hrvatske nogometne lige Središte odgovarajuće selekcije “Lokomotive” iz Zagreba. Utakmica kadeta počinje u 10 sati, a juniora u 12 sati.
Mlađi i stariji pioniri Nogometnog kluba “Karlovac 1919″ gostuju u subotu u Zagrebu u šestom kolu Prve hrvatske nogometne lige Središte kod odgovarajućih selekcija “HAŠK-a”. Susret mlađih pionira počinje u 10 sati, a starijih pionira u 11 sati i 15 minuta.
Admin
Admin

Raspored utakmica županijskih nogomenih liga Empty Nogometni vikend

Postaj by Admin ned ruj 29, 2013 2:54 pm

Raspored utakmica županijskih nogomenih liga Pictur10

U 16 sati nogometaši Karlovca nakon što su proigrali i na dva uzastopna gostovanja ostali neporaženi, kreću po prvu pobjedu na domaćem terenu u ogledu protiv Libertasa iz Novske.

Natjecanje županijskih liga nastavlja se u nedjelju. U 1. ligi na rasporedu je 6. kolo, a s početkom u 16,30 sati sastaju se: Draganić – Vrlovka, Vojnić ’95 – Dobra (SP), Zrinski Ozalj – Duga Resa 1929, Ogulin – Ilovac, Croatia 78 – Vatrogasac, Mostanje ALL – Slunj, a slobodna je Korana.U drugoj ligi se igra 5. kolo, sve utakmice se također igraju u nedjelju s početkom u 16,30 sati, a sastaju se: Frankopan – Dobra (N), Cetingrad – Josipdol, Mrežnica – Petrova gora, Oštarije – Kupa, Mladost ( R) – Mladost (ZO), a Krnjak je slobodan.
Admin
Admin

Raspored utakmica županijskih nogomenih liga Empty Nogometaši “Karlovca 1919″ gostuju Samoboru...

Postaj by Admin pet lis 04, 2013 9:14 pm

Nogometaši “Karlovca 1919″ gostuju u subotu u Samoboru u osmom kolu Treće hrvatske nogometne lige Središte kod momčadi “Samobora”. Utakmica počinje u 16 sati. Karlovčani su na petnaestom mjestu prvenstvene ljestvice s tri boda.
U nedjelju se igraju utakmice sedmog kola Prve županijske nogometne lige i šestog kola Druge županijske nogometne lige Nogometnog saveza Karlovačke županije. U sedmom kolu Prve županijske nogometne lige sastaju se od 10 sati “Ilovac” – “Croatia 78″, a od 16 sati “Vatrogasac” – “Mostanje Auto lim lak”, “Duga Resa 1929″ – “Ogulin”, “Vrlovka” – “Vojnić 95″ i “Korana” – “Draganić”. Utakmica “Dobra” Sveti Petar – “Zrinski Ozalj” igra se u utorak, 8. listopada od 16 sati. Momčad “Slunja” slobodna je u sedmom kolu. U nedjelju su igraju utakmice šestog kola Druge županijske nogometne lige, a sastaju se: “Kupa” – “Mladost” Rečica, “Petrova gora” – “Oštarije”, “Josipdol” – “Mrežnica”, “Dobra” Novigrad – “Cetingrad” i “Krnjak” – “Frankopan”. Momčad “Mladosti” iz Zagorja Ogulinskog slobodna je u šestom kolu.
Admin
Admin

Postaj by Admin pet lis 11, 2013 5:32 pm

Nogometaši “Karlovca 1919″ dočekuju u subotu na Stadionu “Branko Čavlović Čavlek” u devetom kolu Treće hrvatske nogometne lige Središte momčad “Španskog” iz Zagreba. Utakmica počinje u 15,30 sati. Karlovčani su na petnaestom mjestu prvenstvene ljestvice s tri boda.
Raspored utakmica županijskih nogomenih liga Vedran11
Kadeti i juniori Nogometnog kluba “Karlovac 1919″ dočekuju u nedjelju na Stadionu “Branko Čavlović Čavlek” u desetom kolu Druge hrvatske nogometne lige Središte odgovarajuće selekcije “Hrvatskog dragovoljca”. Utakmica kadeta počinje u 10 sati, a juniora u 12 sati.
Mlađi i stariji pioniri “Karlovca 1919″ gostuju u subotu u Zaprešiću u desetom kolu Prve hrvatske nogometne lige Središte kod odgovarajućih selekcija “Intera”. Susret mlađih pionira počinje u 10 sati, a starijih pionira u 11 sati i 15 minuta.
U nedjelju se igraju utakmice osmog kola Prve županijske nogometne lige i sedmog kola Druge županijske nogometne lige Nogometnog saveza Karlovačke županije. U osmom kolu Prve županijske nogometne lige od 10 sati sastaju se “Ilovac” – “Mostanje Auto lim lak”, a od 16 sati “Vojnić 95″ – “Korana”, “Zrinski Ozalj” – “Vrlovka”, “Ogulin” – “Dobra” Sveti Petar, “Croatia 78″ – “Duga Resa 1929″, “Mostanje Auto lim lak” – “Ilovac” i “Slunj” – “Vatrogasac”. Momčad “Draganića” slobodna je u osmom kolu. U nedjelju se igraju susreti sedmog kola Druge županijske nogometne lige. Od 14 sati i 30 minuti sastaju se “Mladost” Rečica – “Petrova gora”, a od 16 sati “Cetingrad” – “Krnjak”, “Mrežnica” – “Dobra” Novigrad, “Oštarije” – “Josipdol” i “Mladost” Zagorje Ogulinsko – “Kupa”. Momčad “Frankopana” slobodna je u sedmom kolu.

Izvor:
KT
Admin
Admin

Postaj by Admin pet lis 18, 2013 9:44 pm

Nogometaši “Karlovca 1919″ gostuju u subotu u Vrbovcu u desetom kolu Treće hrvatske nogometne lige Središte kod momčadi “Vrbovca”. Utakmica počinje u 15 sati i 30 minuta. Karlovčani su na petnaestom mjestu prvenstvene ljestvice s tri boda. Kadeti i juniori Nogometnog kluba “Karlovac 1919″ gostuju u subotu u Zaprešiću u jedanaestom kolu Druge hrvatske nogometne lige Središte kod odgovarajućih selekcija “Intera”. Utakmica kadeta počinje u 10 sati, a juniora u 12 sati.

Raspored utakmica županijskih nogomenih liga Nkkarl10

Mlađi i stariji pioniri “Karlovca 1919″ dočekuju u subotu na Stadionu “Branko Čavlović Čavlek” u jedanaestom kolu Prve hrvatske nogometne lige Središte odgovarajuće selekcije “Lokomotive” iz Zagreba. Susret mlađih pionira počinje u 10 sati, a starijih pionira u 11 sati i 15 minuta.
U nedjelju se igraju utakmice devetog kola Prve županijske nogometne lige i osmog kola Druge županijske nogometne lige Nogometnog saveza Karlovačke županije. U devetom kolu Prve županijske nogometne lige od 10 sati sastaju se “Ilovac” – “Slunj”, a od 15 sati i 30 minuta “Duga Resa 1929″ – “Mostanje Auto lim lak”, “Dobra” Sveti Petar – “Croatia 78″, “Vrlovka” – “Ogulin”, “Korana” – “Zrinski Ozalj” i “Draganić” – “Vojnić 95″. Momčad “Vatrogasca” slobodna je u devetom kolu. U nedjelju od 15 sati i 30 minuta igraju se susreti osmog kola Druge županijske nogometne lige. Sastaju se: “Petrova gora” – “Mladost” Zagorje Ogulinsko, “Josipdol” – “Mladost” Rečica, “Dobra” Novigrad – “Oštarije”, “Krnjak” – “Mrežnica” i “Frankopan” – “Cetingrad”. Momčad “Kupe” slobodna je u osmom kolu.
Admin
Admin

Raspored utakmica županijskih nogomenih liga Empty Rezultati: 10. kolo Prve i 9. kolo Druge županijske lige

Postaj by Admin ned lis 27, 2013 5:47 pm

Nogometaši Ilovca izbili su na vrh ljestvice Prve županijske lige nakon danas odigranih utakmica 10. kola.

'Kanarinci' su u Gornjem Mekušju s 5:0 'pregazili' domaćeg Vatrogasca i iskoristili posrtanje do ovog kola vodeće Duge Rese 1929 u Slunju. Dugorešani su poraženi s 4:1 i pali na 3. mjesto ljestvice.

Drugu poziciju preuzeo je Ogulin, koji je na svom stadionu sa 4:1 bio bolji od Korane, a iznenađenje kola dogodilo se u Malom Erjavcu, gdje je Draganić s 1:0 pobijedio domaćeg Zrinskog iz Ozlja. Mostanje Auto lim lak i Dobra iz Svetog Petra podijelili su bodove, odigravši nerješeno 1:1, a prvu ovosezonsku pobjedu upisala je posljednjeplasirana Vrlovka, koja je u Žakanju s 5:2 porazila domaću Croatiju '78. Slobodan je bio Vojnić '95.

U vrhu Druge županijske lige nije bilo promjena nakon današnjih dvoboja 9. kola. Evo rezultata: Mrežnica - Frankopan 3:0, Oštarije - Krnjak 2:1, Mladost (Rečica) - Dobra (Novigrad) 0:1, Mladost (Zagorje Ogulinsko) - Josipdol 6:2 i Kupa - Petrova Gora 6:2. Slobodan je bio Cetingrad.
Admin
Admin

Raspored utakmica županijskih nogomenih liga Empty Parovi i raspored utakmica županijskih nogometnih liga

Postaj by Admin sub stu 02, 2013 5:52 pm

U nedjelju se igraju utakmice jedanaestog kola Prve županijske nogometne lige i desetog kola Druge županijske nogometne lige Nogometnog saveza Karlovačke županije.
Od 14 sati i 30 minuta igraju se susreti jedanaestog kola Prve županijske nogometne lige, a sastaju se: “Duga Resa 1929″ – “Vatrogasac”, “Dobra” Sveti Petar – “Slunj”, “Vrlovka” – “Mostanje Auto lim lak”, “Korana” – “Croatia 78″, “Draganić” – “Ogulin” i “Vojnić 95″ – “Zrinski Ozalj”. Momčad “Ilovca” slobodna je u jedanaestom kolu. U nedjelju od 14 sati i 30 minuta igraju se susreti desetog kola Druge županijske nogometne lige, a sastaju se: “Josipdol” – “Kupa”, “Dobra” Novigrad – “Mladost” Zagorje Ogulinsko, “Krnjak” – “Mladost” Rečica, “Frankopan” – “Oštarije” i “Cetingrad” – “Mrežnica”. Momčad “Petrove gore” slobodna je u desetom kolu.
Admin
Admin

Postaj by Admin pet stu 08, 2013 9:07 pm

Raspored utakmica županijskih nogomenih liga Wp_20110
U nedjelju se igraju utakmice dvanaestog kola Prve županijske nogometne lige i jedanaestog kola Druge županijske nogometne lige Nogometnog saveza Karlovačke županije.
U dvanaestom kolu Prve županijske nogometne lige od 10 sati sastaju se “Ilovac” – “Duga Resa 1929″, a od 14 sati “Ogulin” – “Vojnić 95″, “Croatia 78″ – “Draganić”, “Mostanje Auto lim lak” – “Korana”, “Slunj” – “Vrlovka” i “Vatrogasac” – “Dobra” Sveti Petar. Momčad “Zrinskog Ozlja” slobodna je u dvanaestom kolu. U nedjelju od 14 sati igraju se susreti jedanaestog kola Druge županijske nogometne lige, a sastaju se: “Oštarije” – “Cetingrad”, “Mladost” Rečica – “Frankopan”, “Mladost” Zagorje Ogulinsko – “Krnjak”, “Kupa” – “Dobra” Novigrad i “Petrova gora” – “Josipdol”. Momčad “Mrežnice” slobodna je u jedanaestom kolu.