kupski val
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najgluplji prigovori turista

Go down

Najgluplji prigovori turista  Empty Najgluplji prigovori turista

Postaj by Admin ned lis 13, 2013 6:02 pm

Turistička agencija Thomas Cook sastavila je kompilaciju najbizarnijih prigovora koje su turisti imali i ostavljali kao pritužbe na turističkim destinacijama za koje su se odlučili.

Najgluplji prigovori turista  Index-10

U kompilaciji najglupljih pritužbi turista može se naći zaista svašta - nekima smetaju ribe u moru, drugima žene u toplesu, a treći se žale na izgled pijeska, piše Telegraph. Pročitajte na što su se sve žalili neki turisti.
1. Topless kupanje treba zabraniti! Moj muž je stalno gledao druge žene što mi upropastilo odmor!
2. Gost u Australiji se žalio na jačinu i gustoću juhe. Jeo je umak.
3. Kupili smo Ray-Ban sunčane naočale za 3.50 funti od uličnog prodavača, da bi po povratku u Englesku vidjeli da su naočale lažne.
4. Nitko nas nije upozorio da će u moru biti riba! Djeca su bila prestravljena!
5. Putovali smo devet sati s Jamajke do Engleske! Amerikanci su putovali samo tri sata!
6. Suprug i ja smo rezervirali sobu s dva odvojena kreveta, a vi ste nam dali sobu s jednim velikim krevetom. Smatramo da ste vi krivi što sam ostala trudna nakon odmora u vašem hotelu, da ste nam dali sobe kakve smo tražili to se ne bi dogodilo.
7. Usporedio sam naš jednosobni apartman s prijateljima koji su odsjeli u trosobnom apartmanu i neugodno sam iznenađen kada sam otkrio da je njihov apartman prilično veći!
8. U brošuri piše da 'nema frizera u hotelu'. Mi smo školovane frizerke, smijemo li rezervirati smještaj u tom hotelu?
9. Za vrijeme ljetovanja u Španjolskoj: Previše španjolaca! Recepcioneri samo pričaju španjolski i sve je puno stranaca!
10. U brošuri je pisalo da je pijesak na plaži žut- a zapravo je bijel!
11. Na plaži me ubo komarac! Nitko nam nije rekao da oni bodu!
12. Hrana na mom ljetovanju u Indiji je bila odvratna! Sve je bilo puno currya i začina, a ja ne volim začinjenu hranu!
13. Rezervirali smo si ekskurziju u 'Vodeni svijet', ali nam nitko nije rekao da ponesemo kupaće i ručnike!
Admin
Admin

Najgluplji prigovori turista  Admin11

Broj postova : 341
Bodovi : 4703
Join date : 02.09.2013

https://kupski-val.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.