kupski val
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brutalna deložacija u Karlovcu

Go down

Brutalna deložacija u Karlovcu Empty Brutalna deložacija u Karlovcu

Postaj by Admin čet sij 16, 2014 12:59 pm

Brutalna deložacija u Karlovcu Deloza10
Foto: KAportal.hr

"NEMOJTE mi stiskati ruke! Što radite to? Zovite mi Hitnu! Imam problema s tlakom... Nemojte mi Ivicu dirati? Tko je lupio moga Ivicu? Zašto ga lupate nogom? On ima bolesno srce! Nemojte mi ruke dirat’! Skinite mi ovo su ruku, lijepo vas molim", zapomagala je umirovljenica Mirka Margeta Ozimec dok su je zajedno sa suprugom izbacivali iz stana u Karlovcu.

Ova mučna deložacija je, kako javlja KAportal, započela jutros oko 9 sati. Supružnici Ozimec izbačeni su iz stana na osmom katu zgrade u Ulici kralja Petra Krešimira IV. Oglušili su se na naređenje da stan isprazne i prepuste ga novom vlasniku. Sudska ovršiteljica i policija molili su ih da napuste stan, objašnjavali da je sudsko rješenje takvo i da ga oni samo provode, no supružnici to svojevoljno nisu željeli učiniti.

"Zovite Hitnu, srce će mi stati!"

Mirka tvrdi da su bez stana ostali zbog pozajmice koju su dobili od čovjeka iz Zagreba, a koja je trebala njihovom sinu. Kaže da su umjesto hipoteke na stan potpisali kupoprodajni ugovor. Mirka tvrdi da je sin pozajmicu vratio, ali njima je stan otet.

"Zovite novinare i Hitnu, molim vas! Čujete me? Molim vas k’o Boga, zovite Hitnu, srce će mi stati", zapomagala je Mirka dok su je silom izbacivali iz stana.

"Ili ćete sami izaći ili ćemo vas nositi, kazao je muškarac", vjerojatno policajac, dok su novinari, koji su morali biti na udaljenosti od nekoliko metara, to slušali iz hodnika. "Neću bez mog Ivice! Ne idem bez mog Ivice!", vikala je Mirka.

Iz stana ih istjerala policija

Policajci su je nedugo nakon toga iznijeli iz stana i odnijeli u dizalo, a zatim i u policijski kombi. Vratili su se potom po njenog supruga, koji je baš kao i Mirka imao lisice na rukama, ali i okrvavljenu glavu. U pratnji policije sam je ušao u dizalo, izišao iz zgrade i ušao u kombi.

U stan su zatim po stvari otišli radnici s kutijama u rukama.

Izvor:
index.hr
Admin
Admin

Brutalna deložacija u Karlovcu Admin11

Broj postova : 341
Bodovi : 4732
Join date : 02.09.2013

https://kupski-val.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.