Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down

Šanac ponovo uvjerljiv u gostima Empty Šanac ponovo uvjerljiv u gostima

Postaj by Admin sub pro 07, 2013 9:39 pm

Šanac ponovo uvjerljiv u gostima Sanac_10

Još jednu uvjerljivu gostujuću pobjedu upisali su košarkaši Šanca u 9. kolu A-2 hrvatske lige zapad. Večeras su u Pazinu nadigrali momčad Ghie Staff sa 75:53.

Do pete ovosezonske pobjede karlovačka momčad stigla je odličnom igrom u drugoj i trećoj četvrtini, u kojima su potpuno nadigrali domaće i usmjerili utakmicu 'na svoj mlin'.

Prva četvrtina bila je izjednačena, a minimalnu prednost stekli su Pazinjani (18:17). Uslijedila je ključna druga dionica susreta, u kojoj su domaći ubacili samo 4 koša pa je Bašovićeva momčad na poluvrijeme otišla s visokim vodstvom 40:22. Igrači Šanca nastavili su s odličnom igrom i u trećoj četvrtini, nakon koje su rješili pitanje pobjednika (60:32) pa su u završnoj dionici utakmice malo pustili gas i dopustili domaćima da ublaže poraz.

Najefikasniji u karlovačkom sastavu bili su Lipak s 23, Josipović i Đurčević s po 17 i Razumić sa 16 koševa.

U sljedećem kolu Šanac dočekuje Pulu 1981.